Judyta Prusko - Findzińska Specjalista ortodonta

Judyta Prusko - Findzińska

Specjalista ortodonta

Specjalizację II stopnia z ortodoncji uzyskałam w kwietniu 2000 roku. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Pragnąc zaoferować Państwu nowoczesną i specjalistyczną opiekę ortodontyczną poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na specjalistycznych szkoleniach i sympozjach.W kręgu moich zainteresowań zawodowych jest zastosowanie nowoczesnych technologii w ortodoncji – mikroimplanty, technika bezligaturowa, technika lingualna. Moją pasją jest muzyka klasyczna oraz psy rasy Bouvier des Flandres. Dziękuję wszystkim ludziom, których spotkałam na drodze mojego życia. Dzięki Wam Jestem Taką Jaką Jestem.

Agnieszka Wąsowska dyplomowana pielęgniarka

Agnieszka Wąsowska

pielęgniarka dyplomowana

Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie w 2009 r. i uzyskałam tytuł zawodowy- licencjat pielęgniarstwa. Wykształcenie uzupełniłam w Medycznym Studium Zawodowym w Prudniku uzyskując zawód Technik Masażysta i Asystent Osoby Niepełnosprawnej. Jestem osobą pełną energii, empatyczną i sumienną. Moją pasją są zwierzęta, motoryzacja i muzyka metalowa.

Martyna Szkolik Rejestratorka medyczna/ asystentka stomatologiczna

Martyna Szkolik

Rejestratorka medyczna / asystentka stomatologiczna

W 2013 roku ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe i uzyskałam dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik Masażysta. Bardzo lubię pracować z ludźmi, w szczególności z dziećmi. Jestem osobą kreatywną, sumienną i odpowiedzialną.

Michaela Przyklenk pielęgniarka dyplomowana

Michaela Przyklenk

dyplomowana pielęgniarka, dyplomowana higienistka stomatologiczna

Ukończyłam Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w 2011r. i uzyskałam tytuł zawodowy licencjat pielęgniarstwa. W 2014 r uzyskałam dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie higienistka stomatologiczna. Jestem osobą empatyczną, wyrozumiałą i cierpliwą. Moją pasją jest taniec towarzyski i florystyka.

Aktualnie przebywam na urlopie macierzyńskim.

Elżbieta Deszczka - dyplomowana pielęgniarka

Elżbieta Deszczka

dyplomowana pielęgniarka
Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w 2003 roku w zawodzie pielęgniarka oraz w 2004 roku specjalistyczne szkolenie dla asystentek ortodontycznych. W 2012 roku uzyskałam dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie asystentka stomatologiczna. Jestem osobą obowiązkową, zrównoważoną, otwartą na wszelkie nowości. Moją pasją jest pływanie i taniec towarzyski.
Obecnie przebywa na urlopie wychowawczym.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Pacjenta