dr Judyta Prusko Findzińska

Judyta Prusko - Findzińska

Specjalista ortodonta

Specjalizację II stopnia z ortodoncji uzyskałam w kwietniu 2000 roku. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Pragnąc zaoferować Państwu nowoczesną i specjalistyczną opiekę ortodontyczną poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na specjalistycznych szkoleniach i sympozjach.W kręgu moich zainteresowań zawodowych jest zastosowanie nowoczesnych technologii w ortodoncji – mikroimplanty, technika bezligaturowa, technika lingualna. Jestem absolwentką dwuletniego międzynarodowego szkolenia z zakresu zaawansowanej okluzji czynnościowej FACE ( Functional And Cosmetic Excellence ).

Moją pasją jest muzyka klasyczna oraz psy rasy Bouvier des Flandres. Dziękuję wszystkim ludziom, których spotkałam na drodze mojego życia. Dzięki Wam Jestem Taką Jaką Jestem.

Agnieszka Wąsowska

dyplomowana pielęgniarka / dyplomowana asystentka stomatologiczna

Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie w 2009 r i uzyskałam tytuł zawodowy – licencjat pielęgniarstwa. Wykształcenie uzupełniłam w Medycznym Studium Zawodowym w Prudniku uzyskując zawód Technik Masażysta i Asystent Osoby Niepełnosprawnej. W 2017 r. zdałam Egzamin Państwowy potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Asystentka Stomatologiczna, a obecnie kontynuuję naukę na kierunku Higienistka Stomatologiczna w Nysie. Jestem osobą pełną energii, empatyczną i sumienną. Moją pasją są zwierzęta, motoryzacja i muzyka metalowa.

Justyna Kruk

Justyna Kruk

magister biotechnologii / dyplomowana Higienistka stomatologiczna

Ukończyłam Uniwersytet Opolski w 2014 r. uzyskując tytuł magistra biotechnologii. W 2019 roku zdałam Egzamin Państwowy potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Higienistka stomatologiczna.

Jestem osobą opanowaną, empatyczną i odpowiedzialną. Lubię podróże i muzykę alternatywną. W wolnych chwilach uprawiam Nordic Walking.

Martyna Szkolik

Martyna Galas

Rejestratorka medyczna / asystentka stomatologiczna

W 2013 roku ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe i uzyskałam dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik Masażysta. Bardzo lubię pracować z ludźmi, w szczególności z dziećmi. Jestem osobą kreatywną, sumienną i odpowiedzialną.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Pacjenta